• Pizzeria

Wyposażenie Pizzerii

 

 

Dział wyposażenie pizzerii w naszym sklepie prezentuje szeroki zakres produktów związanych z przygotowaniem pizzy. Znajdziecie tutaj Państwo wszystkie urządzenia gastronomiczne jakie są potrzebne do przygotowywania ciasta i wypieku popularnej pizzy. W ofercie znajdą państwo drobne urządzenia typublachy, siatki, radełka, łopaty jak i urządzenia gastronomiczne - miesiarki, wałkownice i piece do pizzy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą toreb i plecaków termoizolacyjnych przeznaczonych do transportu pizzy. Wybór tych produktów obejmuje różne wymiary oraz kształty i zawsze w bardzo dobrej jakości.

Klientom planującym zakup pieca do pizzy - chętnie pomożemy w wyborze, a przy większym zamówieniu zaoferujemy korzystny rabat.Proponowane kategorie produktów dla branży - Pizzeria:

 

Pizzeria oprócz standardowego wyposażenia gastronomicznego wymaga dodatkowych urządzeń oraz akcesoriów dedykowanych do wyrobów pizzy. Dobry kucharz ma świadomość, iż dobrej jakości sprzęt jest niezbędny do przygotowania smakowitej pizzy. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne piece do pizzy oraz funkcjonalne podstawy poprawiające komfort pracy. Nie brakuje łopat, siatek oraz  specjalnych blach. Do wyrobu ciasta polecamy miksery spieralne oraz wałkowarki.  Na zapleczu kuchennym nie powinno zabraknąć także stołu chłodniczego z nadstawką wraz z pojemnikami GN oraz tradycyjnego wyposażenia typu meble, wentylacja, urządzenia grzewcze oraz chłodnicze itp. U nas znajdą Państwo szeroką ofertę  niezbędnych do transportu torb w różnych rozmiarach.  Jeżeli planujesz wyposażyć pizzerię zapytaj o ofertę dostosowaną do własnych potrzeb.

  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty